Survivor Royale

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 878 MB
  • Version 1.108
  • Dil Türkçe
  • Firma NetEase
Survivor Royale mobil oyunu sizlere keyifli bir mobil oyunu deneyimi yaşatıyor.

Oyun piyasasında kaliteli bir yeri olan NetEase stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Survivor Royale mobil oyunu sizlere heyecanlı bir mobil oyun deneyimi yaşatıyor. Oyunumuz Android mobil cihazlara ücretsiz olarak indirilen muhteşem bir mobil oyundur. 100 oyuncunun yer aldığı Survivor Royale mobil oyununda 100 oyuncudan sadece biri hayatta kalarak oyunu başarı ile sonlandıracaktır. 

Hayatta kalan son kişi olmak için size verilen görevleri başarı ile yerine getirmeniz gerekiyor. 100 oyuncunun yer aldığı belli başlı haritalar üzerinde oynayacaksınız. Size verilen talimatlara uyacak ve zamanla ilerleme katetmeye çalışacaksınız. Mobil cihazınızda keyifle oynayabileceğiniz Survivor Royale oyununa sizde sahip olarak belirlenen harita üzerinde hayatta kalan kişi olmaya çalışın. 

Karşınıza çıkan herkesi öldürmeniz gerekiyor aksi taktirde onlar sizi öldürebilir. Unutmayan hayatta kalan tek kişi olacaktır. Diğer oyuncuları yok ederek oyun dışı bırakabilirsiniz. Bunu başarmak için silahları bulun, sahiplenin ve düşmanlara karşı kendinizi korumak için kullanın. Tamamen hayatta kalmak üzerine kurulmuş olan Survivor Royale mobil oyununda sizde yerinizi alın savunma stratejinizi geliştirin ve düşmanlarınıza karşı güçlü bir oyun performansı sergileyin.

Survivor Royale indir
DİĞER SÜRÜMLER